Contact

Formular de contact

Pop Emma
General Manager
Tel: +40-359-454-966
E-mail: emma.pop@ecowood.ro
(Limbi vorbite: germană, maghiară, română)

Lovas Cosmin
Einkaufsmanager / Acquisitions Manager
Tel: +40-359-454-666
Mobil: +40 742-313-330
E-mail: cosmin.lovas@ecowood.ro
(Limbi vorbite: engleză, maghiară, română)

Zalanyi Levente
Direktor Transaktionen / Director of  Transactiones
Tel: +40-359-454-166
Mobil: +40-733-041-708
E-mail: levente.zalanyi@ecowood.ro
(Limbi vorbite: maghiară, română)

Szabo Robert
Verkaufsberater / Sales Assistant
Tel: +40-259-454-666
Mobil: +40-733-041-703
E-mail: robert.szabo@ecowood.ro
(Limbi vorbite: germană, maghiară, română)

Lontis Aurica
Verkaufsberaterin / Sales Assistant
Tel: +40-259-454-666
Mobil: +40-770-104-764
E-mail: lontis.aurica@ecowood.ro
(Limbi vorbite: germană, engleză, română)

Pap Marius
Verkaufsmanager / Sales Manager
Tel: +40-359 454-466
Mobil: +40-771-324-952
E-mail: marius.pap@ecowood.ro
(Limbi vorbite: italiană, maghiară, română)

Horvath Zoltan
Disponent Transport-Logistik / Dispatcher Transport
Tel: +40-359-454-666
Mobil: +40-733-041-704
E-mail: zoltan.horvath@ecowood.ro
(Limbi vorbite: maghiară, română)

Lascău Rebeca-Greta
Buchhaltung & Controlling / Account & Controlling
Tel: +40-359-454-666
Mobil: +40-733-141-710
E-mail: greta.lascau@ecowood.ro
(Limbi vorbite: engleză, română)

Buzas Gabriela
Assistent Buchhaltung & Verrechnung / Asistant  Account
Tel: +40-359-454-666
Mobil: +40-733-141-707
E-mail: gabriela.buzas@ecowood.ro
(Limbi vorbite: maghiară, română)

Moza Geanina
Controlling & Verrechnung / Tehnical support invoice
Tel: +40-359-454-666
Mobil: +40-733-141-703
E-mail: geanina.moza@ecowood.ro
(Limbi vorbite: engleză, română)

Botoroga Daniel
Buchhaltung und Verrechnung / Account & Invoicing
Tel: +40-359-454-666
Mobil: +40-733-141-710
E-mail: daniel.botoroga@ecowood.ro
(Limbi vorbite: română)

Iancu Liviu Ovidiu
Steuerexperte / Chief financial officer
Tel: +40-259-454-666
(Limbi vorbite: română)

Erdös Imre
Qualitätskontrolle / Quality control
Mobil: +40-733-141-708
(Limbi vorbite: maghiară, română)

Prin intermediul formularului de contact de mai jos ne puteți trimite cererile dvs. Prin intermediul providerului nostru, datele dvs. vor fi transmise prin e-mail către noi și, după trimiterea răspunsului, vor fi șterse imediat în cazul în care nu se aplică prevederile legale de păstrare. Utilizarea în alte scopuri sau transmiterea datelor către terțe persoane nu va avea loc. Alte detalii sunt disponibile în Declarația noastră privind protecția datelor.

Trimite-ne un e-mail

3 + 0 = ?